Misyon ve Vizyon İlkelerimiz

Misyon ve Vizyon İlkelerimiz

Misyon ve Vizyon

Sektörde başarılı olmanın; sektördeki sıkıntıları iyi anlamaktan ve çözüm üretmekten geçtiği düşüncesiyle hareket eden Güneybatı Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., insana, ekipmanlarına ve teknolojik altyapısına yaptığı yatırımlar ile iş geliştirme çalışmaları sayesinde sektördeki öncü firmalardan biri olma hedefiyle ilerlemektedir.

Misyonumuz

Evrensel değerler ışığında, deneyimli kadrosuyla, bağımsız, tarafsız, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti vererek alanında aranılan bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Dünyadaki gelişmeler ve yenilikler ışığında kendisini sürekli geliştiren esnek yapısıyla, sektörde geçirilen uzun yılların kazandırdığı şirket kültürü ve iş deneyimini, şirketin en alt kademesinden, en üst kademesinde yer alan tüm personellerine aktararak, sağladığımız kaliteli hizmetin sürekliliğini ve etkin çalışma yöntemi anlayışı ile gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konularında edinilen marka değerini ileriye taşımak.
Çalışma saatleri dışında, bize iletmek istedikleriniz için lütfen formu doldurun. Çalışma saatlerinde isteğinizi inceliyoruz.
09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere dönüş yapıyoruz.