Şirket Profili

Güneybatı Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 2007 yılında Türkiye’nin 21. lisanslı gayrimenkul değerleme firması olarak kurulmuştur., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

SPK ve BDDK lisanslarına sahip olan şirketimiz, kuruluşundan bugüne kadar her türde değerleme ve konusuna giren danışmanlık hizmetlerinde rol almıştır. Günümüzün tüm teknoloji imkanlarını, bilimsel yöntemlerle birleştirerek kullanan firmamız, gerekli olan nitelikte değerleme uzmanları, mesleki ve hukuki danışmanlar, ofis elemanları, ekipman ve araç ile hızlı ve profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz; Bankalar, Finans kuruluşları, Kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve tüzel kişilerin her türlü gayrimenkul değerlemesi (ekspertizi) talebinin karşılanması ile gayrimenkul yatırım danışmanlığı konularında profesyonel faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Güneybatı, dünyaca kabul görmüş değerleme yöntemlerini kullanan, ülkemizin ve dünyanın mekânsal ve fonksiyonel gelişimini en doğru şekilde analiz eden, sektöründe nitelik, hız ve güvenilirlik yönünden tercih edilen kurumsal bir kimliğe sahiptir.

Hizmetlerimizde; Dürüstlük, gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık, değerleme standartlarına bağlılık, yetkinlik, mesleki özen ve titizlik kriterleri doğrultusunda gerçek ve tarafsız raporlar hazırlamayı esas almaktayız.

 
Çalışma saatleri dışında, bize iletmek istedikleriniz için lütfen formu doldurun. Çalışma saatlerinde isteğinizi inceliyoruz.
09:00 - 18:00 saatleri arasında sizlere dönüş yapıyoruz.